ПОБЕДИТЕЛИ

ПОБЕДИТЕЛИ2020-01-03T10:22:38+00:00

НА 03.01.2020Г. БЯХА ИЗТЕГЛЕНИ ВТОРИТЕ ПЕЧЕЛИВШИ!

Медальон Love Coin за гравиране с кубични цирконий,  от марката Thomas Sabo, печелят:

  1. Павел Тетевенски – тел. *******239

  2. Петя Илиева- тел. *******264

  3. Албена Ангелова – тел. *******069

  4. Милена Христова- тел. *******650

  5. Диляна Стоянова- тел. *******836

  6. Михаела Кирова- тел. *******498

  7. Станимира Тодорова – тел. *******698

  8. Надя Тодорова – тел. *******137

  9. Венислава Николаева – тел. *******919

  10. Ангел Василев – тел. *******162

  11. Ана Александрова – тел. *******883

  12. Мариета Дочева – тел. *******783

  13. Даниела Алексова- тел. *******884

  14. Моника Димитрова- тел. *******421

  15. Кристина Спасова- тел. *******995

  16. Александър Колев- тел. *******124

  17. Величка Колева- тел. *******291

  18. Юлиана Хараламбиева- тел. *******295

  19. Елена Лазарова- тел. *******050

  20. Мария Цветкова- тел. *******524

  21. Румяна Миткова Маринова- тел. *******817

  22. Зорница Алексиева- тел. *******152

  23. Велизар Панев- тел. *******746

  24. Татяна Христова- тел. *******191

  25. Елеонора Енчева- тел. *******906

  26. Божидар Алексиев- тел. *******973

  27. Владислав Вълканов- тел. *******300

  28. Яна Стаменова- тел. *******977

  29. Катя Ценкова- тел. *******935

  30. Анелия Акъллиева- тел. *******501

В следващите дни, наш представител ще се свърже с печелившите и ще изиска изпращането по мейл на снимка на печелившата опаковка със стикер и код, както и адрес, за изпращане на наградата.

НА 03.12.2019Г. БЯХА ИЗТЕГЛЕНИ ПЪРВИТЕ ПЕЧЕЛИВШИ!

Комплект прекрасни сребърни обеци с кубични цирконии от марката Thomas Sabo, печелят:

  1. Миглена Любомирова – тел. *******346

  1. Гинка Кирова“- тел. *******734

  1. Дарина Петрова – тел. *******937

  1. Мария Желева Желева – тел. *******433

  1. Елеонор Иванчева- тел. *******544

  1. Галина Андреева – тел. *******935

  1. Маргарита Бонева – тел. *******704

  1. Иван Петров Стоянов – тел. *******546

  1. Драгослава Кръстева – тел. *******726

  1. Даниел Вълчанов – тел. *******680

  1. Симона Минкова – тел. *******439

  1. Станислава Калайджиева – тел. *******622

  1. Марта Клироному – тел. *******107

  1. ИЛИЯНА ИВАНОВА – тел. *******556

  1. Аксиния Манолова – тел. *******048

  1. Диана Николова – тел. *******462

  1. Виктор Хаджиев – тел. *******775

  1. Ивет Методиева – тел. *******414

  1. Людмила Дунчева – тел. *******449

  1. Росица Стайкова – тел. *******355

  1. Веселина Красимирова Кънева – тел. *******746

  1. Ирен Низоркова – тел. *******709

  1. Донка Кръстева – тел. *******889

  1. Гинка Кирова – тел. *******734

  1. Цветан Митов – тел. *******664

  1. Мария Петкова – тел. *******707

  1. Славина Христова – тел. *******420

  1. Росица Рускова – тел. *******249

  1. Дияна Митева – тел. *******664

  1. Дария Ганчова – тел. *******270

В следващите дни, наш представител ще се свърже с печелившите и ще изиска изпращането по мейл на снимка на печелившата опаковка със стикер и код, както и адрес, за изпращане на наградата.